Jaka istnieje różnica między Ethereum a Bitcoinem?

Artykuł miesiąca Inne tematy Poradnik

Dzisiejszy szum wokół technologii Bitcoin, Ethereum, kryptowalut i blockchain konkuruje z bańką w latach 90-tych. Z ogromnymi wolumenami zakupu i kapitalizacjami rynkowymi dla niektórych większych kryptowalut walczących z wybranymi z najważniejszych międzynarodowych korporacji. Niestety, podczas jak grupa kobiet mogą istnieć w mieszkanie powiedzieć, że słyszało o kryptowalutach, spory odsetek ludzi potem nie jest do tyłu pewien, co więc stanowi – natomiast stanowi dalej bardziej zdezorientowany co do Ethereum.

Jeśli jednak trochę zajmujesz się tą dziedziną, sprawdź nasz przewodnik dla początkujących osób zainteresowanych rynkiem kryptowalut.

Czym jest Bitcoin

Najprostszym sposobem zdefiniowania Bitcoina jest wymienienie go cyfrowym dolarem. To faktycznie wszystko — bez jakichkolwiek formalnych regulacji, które prowadzą bankowi (co czyni, iż ​​stanowi to właściwie destrukcyjna koncepcja). Więc nie jest technologia. Więc nie jest firma. To twoje pieniądze, noszone w strukturze cyfrowej. Niektórzy ludzie kupują Bitcoin, ponieważ chcą przechowywać nasze pieniądze gdzieś indziej niż w banku. Niektórzy kupują Bitcoin jako inwestycję, wierząc, iż jego opłata za parę miesięcy lub lat będzie niewiarygodnie szersza niż obecnie. A niektórzy ludzie kupują Bitcoin jako sposób do inwestowania w poszczególne firmy, ponieważ kapitału w tych spółkach nie można dostać za pomocą tradycyjnej waluty. Możesz kupić tokeny ale za pomocą Bitcoin lub Ethereum, czyli drugą bardzo przystępną walutą.

Jak zarobić na taniejącej ropie?
Reklama

Czym jest Ethereum

Ethereum to kolejna kryptowaluta także sporo osób uważa, że ​​potencjalnie może przekroczyć Bitcoin jako prowadzącą monetę na placu. To, co oznacza Ethereum, to jego technologia, a nie fakt, iż stanowi obecne kolejna kryptowaluta. Wartość monety Ethereum jest i interesuje i także jak Bitcoin jest kupowana i dostarczana oraz wykorzystywana przez inwestorów do życia.

Różnica między Ethereum a Bitcoinem liczy na ostatnim, że Bitcoin to nic nowego jak waluta, podczas gdy Ethereum to technologia księgi głównej, której firmy stosują do wykonywania nowych projektów. Zarówno Bitcoin, jak również Ethereum robią na tak zwanej technologii „blockchain”, jednak Ethereum jest wiele bardziej niezawodne. Jeśli Bitcoin istniał w kategorii 1.0, Ethereum stanowi w kategorii 2.0, co pozwala na wykonywanie na nim zdecentralizowanych aplikacji. Krótko mówiąc: doskonale przyznaje się do zmiany.

Co znacznie, technologia Ethereum jest ogromne pomożenie w ramach tzw. The Enterprise Ethereum Alliance . Stanowi obecne część firm z listy Fortune 500, które pogodziły się współpracować, aby zapoznawać się i pisać na technologii blockchain Ethereum – inaczej zwanej technologią „inteligentnego kontraktu”. W współczesnym przykładu „inteligentne kontrakty” oznaczają, że chcące aplikacje biznesowe mogą zautomatyzować niezwykle złożone aplikacje.

To, co oczywiście dużo osób zajmowałoby w technologii Ethereum, to jej potencjał przychodzenia na rozkłady i przewody we pełnych branżach. W żadnym przypadku nie stanowi toż także doskonała technologia, ale otworzyła drzwi dla wielkiej skali unikalnych innowacji.

zobacz również Jaka jest różnica między Ethereum a Bitcoinem?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments